Tamburlu dolomit taşı

Tamburlu dolomit  mezarlar, kaya bahçeleri, bordür setleri ve ilgili uygulamalar için kullanılan en popüler endüstriyel çakıl taşlarımızdan biridir.

Abdulkadir ŞEKER
Abdulkadir ŞEKER
16 Ocak 2021 Cumartesi 00:43
Tamburlu dolomit taşı

Tamburlu Dolomit Ülkemizde çıkarılan kaliteli beyaz mermerden üretilen çakıl taşları saf beyaz renktedir. Diğer portföyümüzde bulunan ürünlerimizin bir çoğuyla karşılaştırıldığında, bu beyaz  çakıl taşları çok düşük bir parlaklığa sahiptir ve sadece hafif bir parıltı kalitesine sahiptir, bu da renklerini çok belirgin ve çarpıcı kılar. Doğası gereği  tamburlama makinesinde mükemmel şekilde yuvarlatılmış bu saf beyaz çakıl taşı 1 cm ile 8 cm olarak  mevcuttur.


Beyaz, rengin birçok olumlu çağrışımına sahip olduğu için uzun zamandır anıtlarla ilişkilendirilmiştir. Tarih boyunca renk iyilik, saflık, masumiyet ve ışıkla ilişkilendirilmiş ve sonuç olarak nesiller boyunca cenaze bezleri ve çiçekler için kullanılmıştır. Tamburlu dolomit ile, bu geleneksel tonu, sevdiklerinize dokunaklı bir hediye olarak anı bahçenize dahil edebilirsiniz.


Tamburlu dolomit i projelerde görünüşte sonsuz sayıda şekilde kullanabilirsiniz. Peyzaj sektöründe taşların düşük parlaklığı ve beyaz rengi, onları Siyah Cam Çakıllarımız veya Siyah İnci Çakıllarımızla karıştırıldığında inanılmaz derecede çarpıcı hale getirir. Ayrıca doğal taş ürünleri serimizdeki diğer cam ve taş çakıllardan herhangi biriyle de koordinasyon sağlayacaklar. Mermerin rengi tamamen doğal olduğu için bu taşları su özellikleri için güvenle kullanabilirsiniz ve özellikle bir akvaryumda veya havuzda sudan bakıldığında tebeşir rengi çok güzeldir.


Tamburlu Dolomit Çakılları iki farklı boyutta sunulmaktadır. Küçük ürün yelpazesi, uzunluğu 10 ila 20 milimetre arasında olan çakıl taşları içerirken, geniş ürün yelpazesi, boyutu 20 ila 40 milimetre arasında değişen taşlar sağlar.


Tüm çakıl ürünlerimiz gibi, dolomit çakıllarımız da Türkiye ve Avrupa'da bulunan birçok taşmarket te  distribütör ağı aracılığıyla satılmaktadır. Çakıl taşları satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen en yakın distribütörünüzü bulmak için bizimle iletişime geçin.

Son Güncelleme: 16.01.2021 00:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol