Tümer Metin: "Caner Erkin, A Milli Takım kadrosunda olmalı"

Spor yorumcusu Tümer Metin, Fenerbahçe'nin sol beki Caner Erkin'in A Milli Takımı'nın kadrosunda yer alması gerektiğini söyledi.

14 Ekim 2020 Çarşamba 22:38
Tümer Metin:

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, sol bek olarak Umut Meraş ve Hasan Ali Kaldırım'ı kadroda düşünürken, Caner Erkin, Ay-Yıldızlı kadroda yer bulamadı.

 

 

Eski futbolculardan Tümer Metin, Caner Erkin'in A Milli Takım kadrosunda olmamasıyla ilgili olarak yorumlarda bulundu.

Tümer Metin "Caner Erkin, Milli Takım'da neden düşünülmüyor? Bunu gerçekten merak ediyorum. Şenol Güneş'in bir sebebi vardır ama bence bu kadroda olabilir." ifadelerini kullandı.

 

 


CANER ERKİN NE DEMİŞTİ?

Caner Erkin, geçtiğimiz Ocak ayında Şenol Güneş'in "Sorunlarını çözerse, çok ekstra bir futbolcu olabilir" sözlerine şu şekilde cevap vermişti:

"Şenol Hoca ile son zamanlarda görüşmüyorum. Milli Takımı bırakma isteğim hiç olmadı. Şenol Hoca'nın takdiri. Son zamanlarda çağırmadı, oynatmadı. Onun tercihi. Bir şey diyemem. Diyecek bir şey bulamıyorum. Şenol Hoca ile hiç konuşmadık. Benim hakkımda açıklama yaptı. Net hatırlamıyorum ama o zaman Fikret Başkan vardı. 'Fikret Başkan, Caner'in sorunlarını çözerse; Caner çok ekstra bir futbolcu olabilir" gibi bir şey söyledi. Ben ne demek istediğini anlayamadım. Sorunlarım derken ya da başka bir şey. Saha dışında bir sorunumuz yok. Ne anlamda söyledi bilmiyorum. Beni arayabilir, çağırıp konuşabilir. Ben de ne olduğunu çözemedim. Sonuçta Milli Takım hocası o. Çağıracak o. Bekliyorum, her zaman hazırım."

Son Güncelleme: 14.10.2020 22:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol