Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, yeniden aday bulunduğunu açıkladı

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, akıbet kendisine müşterek devre elan Divan Başkanlığı'na aday olmaya değişmeyen verdiklerini söyledi. Sürmen, nizamname tadilatı çağında 26 bin bulunan organ sayısının 13 bin 177'ye düştüğünü belirtti.

13 Ocak 2021 Çarşamba 18:38
Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, yeniden aday bulunduğunu açıkladı

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle beraberce heyet başkanlarının katılımıyla beraberce Trabzon basınıyla buluştu. Kadir Özcan Tesisleri'nde meydana gelen toplantı, Divan Başkanı Ali Sürmen'in açım konuşmasıyla başladı. Sürmen, sonra ise matbuat personellerinden mevrut soruları yanıtladı.

Önümüzdeki devirde aday olup-olmayacağı şeklindeki soruya ise Ali Sürmen, "Pandemi zımnında danışma gerçekleştirmek yanında araya başlamak zor. Bu arada sporun paydaşları ve Trabzonspor'da fariza yapmış giranbaha abilerimize ve arkadaşlarımızla düşünüm alışverişi yaptık. Bu hali öz kurulumuzda değerlendirdik. Son kendisine yanında fasıl elan Divan Başkanlığı'na aday olmaya değişmeyen verdik" ifadelerini kullandı.

Kaynak: IHA

Son Güncelleme: 13.01.2021 18:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol