Stepan Timoshin: 'Berlin’de erkek modasına yön veriyoruz'

Berlin'de erkek giyim üzerinde mağazası bulunan Stepan Timoshin, “Berlin mağazamızdan ve internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz satışlarla erkek tekstili modasına yön veriyoruz” dedi.

HABER
HABER
05 Mayıs 2021 Çarşamba 14:04
Stepan Timoshin: 'Berlin’de erkek modasına yön veriyoruz'

E-Ticaret satış rekoru kırdıklarını dile getiren Stepan Timoshin, “Pandemi döneminde e-ticaret üzerinden gerçekleştirdiğimiz satışlarla rekor kırdık. Yasaklar nedeniyle bu dönemde daha çok internet satışlarına yoğunlaştık. Erkek giyim ve aksesuarlarının satışı yapıyoruz. Kendi markamızla ürettiğimiz tekstil ürünlerinin yanı sıra birçok dünya markasının da satışına aracılık ediyoruz. Günlük ve spor giyimin öne çıktığı mağazamız, Berlin'in en popüler mağazaları arasındadır. Futbolcular ve ünlülerinde bulunduğu geniş bir müşteri kitlemiz var” açıklamalarında bulundu.

Stepan Timoshin pandemi döneminde e-ticaretin önemine de değinerek, “Pandemi ile birlikte insanlar alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirmeye başladı. Biz zaten internet üzerinden satış yapıyorduk ve alt yapımız hazırdı. E-ticaret sitemizin olması bize büyük fayda sağladı” dedi.

Kaynak: IHA

Son Güncelleme: 05.05.2021 14:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol