Sgk Heyeti’nden Ato Başkanı Baran’a ziyaret

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, işveren kesimi olarak Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) hizmet kalitesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Sigorta primi erken ödemelerinde indirim uygulaması konusunda çok başarılı hizmet alabiliyoruz” dedi.

HABER
HABER
22 Mayıs 2021 Cumartesi 10:36
Sgk Heyeti’nden Ato Başkanı Baran’a ziyaret

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz, Sigorta Primleri Genel Müdürü Savaş Alıç ve Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu ile birlikte ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran'ı makamında ziyaret etti. Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ile ATO Yönetim Kurulu üyesi Halil İlik de yer aldı.

Ziyarette konuşan Baran, sosyal güvenlik sistemindeki dönüşüm ve dijitalleşmeyle birlikte SGK tarafından sunulan hizmetlerin kalitesindeki artışa dikkat çekti. SGK primleri erken ödemelerinde indirim sisteminin başarılı uygulaması için SGK Başkanı Yılmaz'a teşekkür eden Baran, “Üyelerimiz SGK prim ödemelerini kredi kartı ile yaptıklarında fark alınmaması konusunda taleplerini bizlere ilettiler” sözleriyle ATO üyelerinin bu konudaki taleplerini de aktardı. Baran, SGK Primlerini düzenli ödeyen üyelere verilen teşekkür belgesinden de söz ederek, “Primlerini düzenli ödeyen üyelerimize SGK tarafından gönderilen teşekkür belgesi, üyelerimiz açısından teşvik edici ve sevindirici oldu” diye konuştu.

Kaynak: IHA

Son Güncelleme: 22.05.2021 10:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol