Flaş açıklama! "Hesap sormaya geliyoruz"

Fikret Orman aralık ayında yapılacak olan divan kurulu toplantısına katılma kararı aldı. Fikret Orman yönetimindeki isimlerden olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, "Hesap sormaya geliyoruz" dedi.

HABER
HABER
18 Kasım 2021 Perşembe 14:07
Flaş açıklama!

Beşiktaş'ta Aralık'ta yapılacak olan yılın son divan kurulu toplantısı tarihi bir hesaplaşmaya sahne olacak.

Beşiktaş başkanlığını bıraktığından bu yana camiadan uzaklaşan Fikret Orman, yeniden sahne almaya hazırlanıyor.

Orman'ın kulübün yapacağı yılın son divan kuruluna katılacağı belirtildi.

'Fikret Başkan adına cevap'

Fikret Orman ile birlikte yönetimde yer alan eski yöneticilerden Şafak Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sağolsunlar bir çok kişi arıyor, 2 soru var 1. Divan a katılacakmısınız, 2. Mali genel kurul a katılacakmısınız. Kendi adıma ve Fikret Başkan adına cevap veriyorum. EVET, BİZİM Sözümüzden döndüğümüz görülmemiştir. Görüşmek üzere" dedi.

'Hesap sormaya geliyoruz'

Mahmutyazıcıoğlu ardından ikinci bir paylaşım daha yaparak, hesap sormaya geldiklerini de söyledi. Mahmutyazıcıoğlu yaptığı paylaşımda "Bir şey daha söylemek istiyorum, lütfen hesabın altını çizelim artık. Beşiktaşı bu algı operasyonlarından, kısır döngülerden çıkartalım. Biz hesap sormaya geliyoruz, bizden hesap sormak isteyen, böyle bir taahhüdü olan varsa onları da bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Tekinoktay: Yüzleşme fırsatı

Eski başkan adaylarından Hürser Tekinoktay da daha önce başkanlığı bırakanların toplantılara gelmediğini hatırlatarak, Fikret Orman'ın divana gelecek olmasından memnuniyet duyacağını açıkladı.

Tekinoktay, "Fikret Orman’ın böyle bir kararı almış olması BJK’a karşı önemli bir sorumluluk ve tarihle yüzleşme fırsatıdır" dedi.

Orman istifa etti Çebi geldi

Fikret Orman, Eylül 2018'de istifa ederek kongre kararı aldı. Ekim ayında yapılan seçimde Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi oldu. Çebi yönetimi, eski defterler açacağını belirterek, hesap soracaklarını söyledi. Orman, medya üzerinden cevap verse de hiçbir divan toplantısına katılmadı. Çebi yönetimi ise son olarak, 10 yıllık süreci içeren denetim raporunun gelecek yıl seçim öncesi yapılacak mali genel kurula sunulacağını açıklamıştı.

Son Güncelleme: 18.11.2021 14:07
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol