Faruk Süren: Bu durumun kaosa varır

Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, sarı-kırmızılı kulübün gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

24 Ekim 2020 Cumartesi 00:08
Faruk Süren: Bu durumun kaosa varır

Galatasaray'ın efsane başkanlarından Faruk Süren, Azerbaycan'da yayim yapan CBC Sport televizyonunda Perviz Musayev ve Elçin Cafarov'un sunuculuğunu yaptığı Türkiye'den Futbol programında konuştu.

İşte Süren açıklamaları şöyle:

"HOCAYI YALNIZ BIRAKIYORLAR"

"Seçim daha henüz yok, Mayıs ayında olacak. Önümüzde 7 aya yakın bir süreç var. Bu süreç ne olur... Mevcut yönetimimizde de gördüğüm kadarıyla bir ahenk yok. Yönetim ve sportif açıdan ahenk kurulamıyor. Bu ahenksizlik içinde de Galatasaray hak ettiği oyunu oynayamıyor ve teknik direktörümüzü de yalnız bırakıyorlar. Zor günler geçiriyoruz. En kısa zamanda atlatacağımızı düşünüyorum."
 

"BEN ADAY DEĞİLİM"

Benim adaylığım söz konusu değil, şu anda bunu konuşmak da yanlış olur çünkü Mayıs ayında 7 ay var. Bu süreci geçirmek ve beklemek lazım.
 

"YÜZ YÜZE KONUŞULUR"

Galatasaray Başkanı ile teknik direktörünün iletişiminin basın yoluyla olması sakıncalı ve yanlış. Bir başkan ve teknik direktör, varsa tartışacakları konu, yüz yüze konuşur ve halleder.
 

"BU KAOSA VARIR"

"Medya önünde bunun tartışması olmaz. Teknik direktörümüz böyle bir şey katiyen yapmaz ama başkan bunu yaparsa, bu yanlış bir yöntemdir. Bu kaosa varır, ayrılıklara neden olabilir. Bu ayrılıklardan fayda elde etmeye çalışanlar olabilir, Galatasaray'ın lehine olmaz."

"HEPSİNDEN İYİ GALATASARAYLI"

Fatih hoca, çok iyi bir Galatasaraylıdır. Bugün yönetimde bulunan Galatasaraylılardan daha iyi Galatasaraylıdır ve Galatasaray'ı çok iyi tanıyan bir insandır.
 

"BAŞKAN ADAYI OLMAZ"

Fatih Terim'in başkanlığa aday olacağını zannetmiyorum, öyle bir niyeti olduğunu da düşünmüyorum. Adaylık konusunda çok yolumuz var. 7 ay bazen uzun, bazen kısadır ama bu gelişmeler için 7 ay uzun bir zamandır, bu gelişmeleri beklemek lazım.

Son Güncelleme: 24.10.2020 00:08
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol