Kırıkkanat'tan Kılıçdaroğlu'na: 9 seçim kaybetti bizden hellallik istesin!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "helalleşme" çıkışı yandaşlarını da huzursuz etti. CHP yandaşı gazeteci Mine Kırıkkanat, katıldığı bir programda "Kılıçdaroğlu 9 seçim kaybetti, bizden hellallik istesin" şeklinde konuştu.

HABER
HABER
18 Kasım 2021 Perşembe 08:04
Kırıkkanat'tan Kılıçdaroğlu'na: 9 seçim kaybetti bizden hellallik istesin!

CHP yandaşı tutumuyla bilinen gazeteci Mine Kırıkkanat, katıldığı bir programda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "helalleşme" çıkışını yorumladı.

"Kılıçdaroğlu yumurtaları kırmadan omlet yapmak istiyor" diyen Kırıkkanat, sicili kayıplarla dolu CHP liderinin öncelikle partililerden helallik istemesi gerektiğini söyledi.

"9 SEÇİM KAYBETTİ BİZDEN HELALLİK İSTESİN"

Kılıçdaroğlu'nun zayıflarla dolu seçim karnesine değinen Kırıkkanat, "Başkan olurken verdiği sözlerin hangisini tuttu? Aradan 11 yıl geçti, 9 seçim kaybetti. Partiyi demokratlaştırmadı, lider sultasına son vermedi. Şimdi ben Kemal Kılıçdaroğlu'nun helalleşmesine nasıl inanayım?" ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU'NUN HELALLİK ÇIKIŞI

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde Twitter'dan paylaştığı videoda, "Helalleşmek geçmişi değiştirmez ama geleceğimizi kurtarır. Geçmişte partimizin de hataları oldu; helalleşme yolculuğuna çıkma kararı aldım." dedi.

Son Güncelleme: 18.11.2021 08:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol