Yunus Emre Yılı Doğru Türkçe Kullanımı Ödülleri'nde Kanal 7'ye ödül

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Yunus Emre Yılı Görsel ve İşitsel Medyada Doğru Türkçe Kullanımı Ödül Töreninde, En iyi Seyahat Programı olarak Kanal 7’de Özlem Tunca’nın sunumunu yaptığı ‘Dünyayı Geziyorum’ programı seçildi.

HABER
HABER
28 Ocak 2022 Cuma 02:39
Yunus Emre Yılı Doğru Türkçe Kullanımı Ödülleri'nde Kanal 7'ye ödül

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde RTÜK tarafından düzenlenen Yunus Emre Yılı Görsel ve İşitsel Medyada Doğru Türkçe Kullanımı Ödül Töreni gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ında katıldığı törende, ödüller sahiplerini buldu. 

Törende, 23 farklı kategorideki ödüller haber, belgesel, eğlence, eğitim, ekonomi, kültür sanat, animasyon ve radyo dallarında verildi. Ödüle layık görülenler, plaketlerini Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aldı.

KANAL 7 ve ÖZLEM TUNCA'YA ÖDÜL

Yunus Emre Yılı Görsel ve İşitsel Medyada Doğru Türkçe Kullanımı Ödül Töreni'nde, En iyi Seyahat Programı olarak Kanal 7’de Özlem Tunca’nın sunumunu yaptığı ‘Dünyayı Geziyorum’ programı seçildi. Ödülünü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden alan Özlem Tunca'nın eşi ve yapımcısı Yasin Esirgenç ve oğulları Yakupcan da törene katılanlar arasındaydı. Tunca'nın oğlu Yakupcan'ın ödül törenindeki sempatik tavırları törene damga vurdu.

Son Güncelleme: 28.01.2022 02:39
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol