Vatan aşığı İzzet Aktaş’tan 15 Temmuz’a özel şarkı

Vatan sevgisiyle yazdığı sözlerle tanınan şarkıcı İzzet Aktaş, 15 Temmuz’a özel olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için çıkardığı yeni şarkısının klibini yayınladı.

HABER
HABER
25 Haziran 2021 Cuma 17:36
Vatan aşığı İzzet Aktaş’tan 15 Temmuz’a özel şarkı

20 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak albümler çıkaran şarkıcı İzzet Aktaş’ın yeni şarkısı “Asrın Lideri Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan” beğenilere sunuldu. İçindeki vatan, millet sevgisini kağıda döken Aktaş, uzun bir aradan sonra 8 şarkılık bir albüm çıkardı. Büyük beğeni toplayan “Asrın Lideri Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan” aynı zamanda bu özel albümün sürpriz şarkısı olarak duyurulmuştu.

Ünlü şarkıcı Fatih Tekin ile Ay'a yolculuk...Ünlü şarkıcı Fatih Tekin ile Ay'a yolculuk...

HER PARÇA BİRİBİRİNDEN ÖZEL ANLAMLAR BARINDIRIYOR

Şarkılarının temelinde, birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları olan Aktaş, ayrıca albümündeki “İllet” şarkısıyla da Filistin’de yapılan işgale ve zulme dikkat çekmeyi hedefliyor. Albümün içerisinde; “İllet” , "Ölmesin Kadınlar Ve Çoçuklar", "Mahlugat", "Ben Asker Oldum", "Türkün Gücünü Haykırdık", "Bu Dünyanın Annesiz Çocuklara Anne Borcu Var", "Bu Dünyanın Annesiz Çocuklara Anne Borcu Var", "Vakti Geldi" şarkıları yer alıyor. Her biri birbirinden kıymetli eserlerde Aktaş, farklı toplumsal olaylara ve millet sevgisine yer veriyor.

KAYNAK : Haber7
Son Güncelleme: 25.06.2021 17:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol